ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROTY

  • Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań lub jest wynikiem pomyłki, gwarantujemy możliwość jego zwrotu lub wymiany do 14 dni od daty otrzymania przez Państwa przesyłki z towarem.
  • Zwrotowi lub wymianie podlegają towary pozostające w stanie niezmienionym w stosunku do momentu zakupu, tym samym zwrotowi nie podlegają towary używane, noszące ślady podłączania lub uszkodzone. 
  • Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.
  • Aby przyspieszyć procedurę zwrotu prosimy o dołączenie do towaru dokumentacji zakupu oraz formularza z poniższego linku.

Formularz zwrotu w formacie .pdf

REKLAMACJE

W przypadku gdy zostanie stwierdzona usterka zakupionego u nas towaru lub Państwa zdaniem przedmiot nie spełnia określonych warunków istnieje mozliwośc jego reklamacji. Na każdy z zakupionych u nas produktów udzielamy gwarancji, jej okres jest opisany bezpośrednio na karcie towaru lub kwicie gwarancyjnym, jeśli taki został wystawiony. 

Reklamacji nie podlegają usterki powstałe w wyniku
- uszkodzeń mechanicznych
- użycia urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem
- niezachowania ustalonych warunków eksploatacyjnych
- nieprawidłowego podłączenia
- ingerencji osób niepowołanych
- przepalenia obwodów elektrycznych, w tym uzwojenia cewek
- innych, powstałych z winy użytkownika

Reklamowany towar należy przesłać na poniższy adres, dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny oraz dowód zakupu w postaci paragonu lub kopii faktury VAT.

PHU GAZ-POL-STAL
ul. Zagórska 124
42-680 Tarnowskie Góry
z dopiskiem "reklamacja"

Formularz reklamacji w formacie .pdf